7/24 Tenkik Servis

Ortadoğu Jeneratör  tüm satışını gerçekleştirdiği ürünlerde periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Jeneratörlerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yaptırılması sonucunda daha yüksek performanslara ulaşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda oluşabilecek birçok arızanın da oluşmasını engellemektedir. Yerinde servis hizmeti ile müşterilerimiz daha güvende. Yurt içinde Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon başta olmak üzere Rize ,Artvin , Giresun, Ordu ,Gümüşhane ,Erzurum, Bayburt ,Erzincan ve çevre illerde , yurt dışında Gürcistan’ın Batum kentini de kapsayan geniş hizmet ağımızla müşterilerimizin yanındayız.

Bakım hizmetleri, garanti kapsamı süresince tarafımızca yapılmaktadır. Garanti süresi bittikten sonra cihazınız için belirlediğiniz süre içerisinde tarafımızca sözleşme yapılarak periyodik bakım hizmetleri yerine getirilmektedir. Periyodik bakım hizmetimiz ile alakalı daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör’ den satın alacağınız ya da aldığınız jeneratör setinin sorunsuz ve performanslı çalışabilmesi adına aylık periyodik bakım anlaşması yapmanızı öneririz. Aylık periyodik bakım ile jeneratörünüzde oluşabilecek arızalar önceden görülerek, bir kesinti anında jeneratörünüzün arıza yapıp sizi mağdur etmesini engellemiş olursunuz.

Periyodik bakıma gelen servisimiz jeneratör testleri, gözle kontrol, teknik kontrol, yakıt kontrolü, jeneratör temizliği yaparak yapılması gerekenleri müşteri onayından sonra yapar ya da müşterimizi bilgilendirir.

Apartmanlar ve kamu kurumları için özel olarak hazırlamış olduğumuz periyodik bakım fiyatlarımızı ve ürünlerimizi görmeden periyodik bakım anlaşması yapmamanızı öneririz.