ORTADOĞU JENERATÖR
Keşif, Yer ve Güç Tespiti
Yurt içinde    Karadeniz  Bölgesi'nde  Trabzon    başta olmak üzere  Rize  ,    Artvin    ,    Giresun    ,    Ordu    Gümüşhane    ,    Erzurum    ,    Bayburt    ,    Erzincan    ve çevre illerde , yurt dışında  Gürcistan'ın    Batum  kentinde uzman kadrosu ile birlikte yıllardır hizmet vermektedir. Satın alma sürecinde proje tasarımı ve jeneratör cihazınıza uygun bir yer seçimi yapmanız adına mühendislerimiz tarafından ücretsiz keşif yapılmaktadır. Satın aldığınız Jeneratörden en verimli ve uzun ömürlü olarak yararlanmak için keşif ve projelendirme önem arz etmektedir.

Jeneratör satın alırken ilk önce jeneratörün çalışacağı yerin belirlenmesi ve güç tespitinin doğru yapılması gereklidir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılan güç ve yer tespiti sonrası, müşterilerimize en uygun jeneratörler önerilmektedir. Fayda maliyet ilişkisi göz önünde bulundurularak bayiliğini ve satışını yaptığı  Ortadoğu Jeneratör, Genpower, Güçbir Jeneratör, Katana Jeneratör, Atimax Jeneratör, Dalgakıran kompresör, Puma kompresör markalarından siz müşterilerimize en uygun olanı belirleyerek projelendiririz. 

Ortadoğu jeneratör olarak yurt içinde ve yurt dışında ilkeli ve hızlı çözüm odaklı çalışma disiplinimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre monofaze, trifaze benzinli  ve dizel motorlu  jeneratör satış ve servis hizmetleri yapmaktayız. Enerji kapasitenize göre cebinize en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.