ORTADOĞU JENERATÖR
7/24 Teknik Servis
Ortadoğu Jeneratör tüm satışını gerçekleştirdiği ürünlerde periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Jeneratörlerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yaptırılması sonucunda daha yüksek performanslara ulaşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda oluşabilecek birçok arızanın da oluşmasını engellemektedir. Yerinde servis hizmeti ile müşterilerimiz daha güvende. Yurt içinde    Karadeniz  Bölgesi'nde Trabzon   başta olmak üzere  Rize  ,    Artvin    ,    Giresun    ,    Ordu    Gümüşhane    ,    Erzurum    ,    Bayburt    ,    Erzincan    ve çevre illerde , yurt dışında  Gürcistan'ın    Batum  kentini de kapsayan geniş hizmet ağımızla müşterilerimizin yanındayız.

Bakım hizmetleri, garanti kapsamı süresince tarafımızca yapılmaktadır. Garanti süresi bittikten sonra cihazınız için belirlediğiniz süre içerisinde tarafımızca sözleşme yapılarak periyodik bakım hizmetleri yerine getirilmektedir. Periyodik bakım hizmetimiz ile alakalı daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör’den  satın alacağınız ya da aldığınız jeneratör setinin sorunsuz ve performanslı çalışabilmesi adına aylık periyodik bakım anlaşması yapmanızı öneririz. Aylık periyodik bakım ile jeneratörünüzde oluşabilecek arızalar önceden görülerek, bir kesinti anında jeneratörünüzün arıza yapıp sizi mağdur etmesini engellemiş olursunuz. 

Periyodik bakıma gelen servisimiz jeneratör testleri, gözle kontrol, teknik kontrol, yakıt kontrolü, jenerator temizliği yaparak yapılması gerekenleri müşteri onayından sonra yapar ya da müşterimizi bilgilendirir. 

Apartmanlar ve kamu kurumları için özel olarak hazırlamış olduğumuz periyodik bakım fiyatlarımızı ve ürünlerimizi görmeden periyodik bakım anlaşması yapmamanızı öneririz. 

Ortadoğu jeneratör olarak yurt içinde ve yurt dışında ilkeli ve hızlı çözüm odaklı çalışma disiplinimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre monofaze, trifaze benzinli  ve dizel motorlu  jeneratör satış ve servis hizmetleri yapmaktayız. Enerji kapasitenize göre cebinize en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.