ORTADOĞU JENERATÖR
İkinci El Jeneratör Satış
İkinci el jeneratör satışımızda yeni jeneratör ayarında, temiz, eksiklikleri giderilmiş ve müşterilerimizi memnun edecek makineleri tercih etmekteyiz.yurt içinde      Karadeniz  Bölgesi'nde  Trabzon    başta olmak üzere  Rize  ,    Artvin    ,    Giresun    ,    Ordu    Gümüşhane    ,    Erzurum    ,    Bayburt    ,    Erzincan    ve çevre illerde , yurt dışında  Gürcistan'ın    Batum  kentinde jeneratör sektörünün lider markası olan Ortadoğu Jeneratör tarafından satışı gerçekleştirilen birbirinden kaliteli sıfır jeneratör modellerinin yanı sıra 2.el jeneratör modelleri de stoklarımızda bulunur. Dizel jeneratör, benzinli jeneratör ve marin jeneratör gibi farklı yakıt ve sistem yapısına sahip olan model seçeneklerinin bulunması ikinci el jeneratör seçimlerinde de daha rahat şekilde hareket edebilme imkanı sağlıyor. Birbirinden farklı motor kapasitesi, yakıt tipi ve yakıt kapasitesi gibi elektrik enerjisi üretiminde farklı değerler ortaya çıkartan 2.el jeneratör modellerini müşterilerimize çok uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilme imkanı sunuyoruz.

Ortadoğu Jeneratör, Genpower, Güçbir Jeneratör, Katana Jeneratör, Atimax Jeneratör, Dalgakıran kompresör, Puma kompresör ve benzeri kaliteli ve yedek parçası bol marka motorlar ikinci el tedarik edilir. Tüm eksiklikleri giderilir. Gerekli parçaları yenilenir. Motorların aşınmış ve çürümüş tüm parçaları yenilendikten sonra kalite testlerine tabi tutulur. Jeneratörün sorunsuz çalıştığından emin olan tecrübeli elemanlarımız ürünü satışa hazır hale getirirler.

İkinci El ürünlerimizin stokları zamana göre değişmektedir. Bunun için güncel stok bilgisini firmamızdan temin edebilirsiniz. İkinci el jeneratör ciddi bir sorumluluktur. Hem ekibimize sonsuz güveniyoruz hem de tamamen orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize A dan Z ye yenilenmiş, sıfır ayarında, uzun yıllar daha hizmet verecek jeneratörler sunmanın gururunu yaşıyoruz.


Ortadoğu jeneratör olarak yurt içinde ve yurt dışında ilkeli ve hızlı çözüm odaklı çalışma disiplinimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre monofaze, trifaze benzinli  ve dizel motorlu  jeneratör satış ve servis hizmetleri yapmaktayız. Enerji kapasitenize göre cebinize en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.