ORTADOĞU JENERATÖR
Ne Yapıyoruz? Nasıl Yaparız?
Ortadoğu Jeneratör 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerine uzun yıllar hizmet verebilecek kaliteli ve müşterilerin bütçelerine uygun maliyetli hizmet sunmaktadır. Bu ilke ile konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve hizmet ağımızla yurt içinde      Karadeniz  Bölgesi'nde  Trabzon    başta olmak üzere  Rize  ,    Artvin    ,    Giresun    ,    Ordu    Gümüşhane    ,    Erzurum    ,    Bayburt    ,    Erzincan    ve çevre illerde , yurt dışında  Gürcistan'ın    Batum  kentinde  faaliyetlerini sürdürmektedir. Ortadoğu Jeneratör satışını yaptığı ürünlerin orijinal yedek parçaları ile bakım onarım hizmetlerini sürdürür. Jeneratör cihazlarının uzun yıllar hizmet verebilmesi için orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Bayiliğini ve teknik servisliğini yürüttüğümüz Ortadoğu jeneratör, Güçbir Jeneratör, Gen Power Jeneratör,Atimax Jeneratör, Katana Jeneratör, Puma Komresör, Dalgakıran Kompresör markaları ile daha güçlü bir destekle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır:

Jeneratör Satış

Ortadoğu Jeneratör olarak bayiliğini yaptığımız kaliteli markalarla müşterilerimizin ihtiyaç analizinden sonra ekiplerimizin belirlediği kapasite ve güçte ürünlerin satışını yapıyoruz.

7/24 Servis

Kesintisiz enerji için kesintisiz hizmet. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet ağımız kapsamında bulunan tüm lokasyonlara anında hizmet vermek için gayret ediyoruz.

Yedekparça

Satışını yaptığımız çözüm ortaklarımız olan markaların ve diğer jeneratör ürünleriiçin gerekli yedek parçayı stoklarımızdan sağlıyoruz.

Periyodik Bakım

Kesintisiz enerji sağlamak için cihazların düzenli olarak bakımı yapılması gerekir. Anlaşmalı lokasyonlarımıza düzenli olarak periyodik bakım hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Ortadoğu Jeneratör olarak bayiliğini yaptığımız kaliteli markalarla müşterilerimizin ihtiyaç analizinden sonra ekiplerimizin belirlediği kapasite ve güçte ürünlerin satışını yapıyoruz.

Uygun Fiyat

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Hastaneler, kamu kurumları, sitelerden, alışveriş merkezlerine kadar bir çok mutlu müşteimiz var. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim referansımızdır.
Ortadoğu jeneratör olarak yurt içinde ve yurt dışında ilkeli ve hızlı çözüm odaklı çalışma disiplinimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre monofaze, trifaze benzinli  ve dizel motorlu  jeneratör satış ve servis hizmetleri yapmaktayız. Enerji kapasitenize göre cebinize en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Ortadoğu Jeneratör Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2019 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.