İkinci El Jeneratör Satış

İkinci el jeneratör satışımızda yeni jeneratör ayarında, temiz, eksiklikleri giderilmiş ve müşterilerimizi memnun edecek makineleri tercih etmekteyiz. Yurt içinde Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon başta olmak üzere Rize ,Artvin ,Giresun, Ordu ,Gümüşhane, Erzurum, Bayburt ,Erzincan ve çevre illerde , yurt dışında Gürcistan’ın Batum kentinde jeneratör sektörünün lider markası olan Ortadoğu Jeneratör tarafından satışı gerçekleştirilen birbirinden kaliteli sıfır jeneratör modellerinin yanı sıra 2.el jeneratör modelleri de stoklarımızda bulunur. Dizel jeneratör, benzinli jeneratör ve marin jeneratör gibi farklı yakıt ve sistem yapısına sahip olan model seçeneklerinin bulunması ikinci el jeneratör seçimlerinde de daha rahat şekilde hareket edebilme imkanı sağlıyor. Birbirinden farklı motor kapasitesi, yakıt tipi ve yakıt kapasitesi gibi elektrik enerjisi üretiminde farklı değerler ortaya çıkartan 2.el jeneratör modellerini müşterilerimize çok uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilme imkanı sunuyoruz.

Ortadoğu Jeneratör ,Genpower, Güçbir Jeneratör, Katana Jeneratör, Atimax Jeneratör, Dalgakıran kompresör, Puma kompresör ve benzeri kaliteli ve yedek parçası bol marka motorlar ikinci el tedarik edilir. Tüm eksiklikleri giderilir. Gerekli parçaları yenilenir. Motorların aşınmış ve çürümüş tüm parçaları yenilendikten sonra kalite testlerine tabi tutulur. Jeneratörün sorunsuz çalıştığından emin olan tecrübeli elemanlarımız ürünü satışa hazır hale getirirler.

İkinci El ürünlerimizin stokları zamana göre değişmektedir. Bunun için güncel stok bilgisini firmamızdan temin edebilirsiniz. İkinci el jeneratör ciddi bir sorumluluktur. Hem ekibimize sonsuz güveniyoruz hem de tamamen orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize A dan Z ye yenilenmiş, sıfır ayarında, uzun yıllar daha hizmet verecek jeneratörler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Projeleriniz için jeneratör fiyatına mı ihtiyacınız var ?

Teklif talep formu için tıklayınız.

7/24 TEKNİK SERVİS

0 532 401 38 51