Jeneratör Satış

Ortadoğu Jeneratör teknik alt yapı ve mühendislik gereken projeleri ciddiyetle ele almaktadır. Projelendirme aşamasında ancak detaylı analiz ve değerlendirmeleri yapılmasından sonra geçilmektedir. Ortadoğu Jeneratör tecrübeli teknik ekibi ile satış öncesi yaptığı keşif ile sizlere uygun kapasite de jeneratör ve uygun maliyeti sunar.

Kesintisiz enerji ihtiyacına karşı jeneratörün arızalı olduğu durumlarda yedek jeneratörlü sistemleri tercih edebilirsiniz. İhtiyaç halinde yedek jeneratörlü sistem devreye girerek kullanıcının olumsuz koşullardan etkilenmemesi için tasarlanmıştır. Güç yedekli, arıza yedekli gibi seçeneklerin yanında eşit yaşlandırma öncelik seçme modları ile sistemi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Ortadoğu Jeneratör personeli bu gibi uzmanlık gerektiren sistemlerde sahip olduğu tecrübe ile müşterilerine en iyi ürünün satışını sağlar. Yurt içinde Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon başta olmak üzere Rize ,Artvin ,Giresun, Ordu ,Gümüşhane, Erzurum ,Bayburt ,Erzincan ve çevre illerde , yurt dışında Gürcistan’ın Batum kentinde faaliyet gösteren Ortadoğu Jeneratör daima müşteriye en uygun fiyatı sunmayı ilke edinmiştir.

 

Jeneratörlerin bina dışına montajının yapılması gereken durumlar için tasarlanmıştır. Kötü hava şartlarından jeneratörün etkilenmemesi, ses yalıtımı sağlaması, ekonomik olması için kabinli tip harici jeneratörlerimizi sunmaktayız.

Birden çok jeneratörün tek bir kaynak gibi çalışması esasına dayanan senkron jeneratörler, enerji ihtiyacının giderek arttığı günümüz koşullarında her geçen gün önemini arttırmaktadır. İhtiyacınızı karşılayacak en uygun sistemin uzman ekiplerimizce tespit edilmesi için bizimle irtibata geçebilir ya da web sayfamızdan talep oluşturabilirsiniz.

Projeleriniz için jeneratör fiyatına mı ihtiyacınız var ?

Teklif talep formu için tıklayınız.

7/24 TEKNİK SERVİS

0 532 401 38 51