Ne Yapıyoruz? Nasıl Yapıyoruz?

Ortadoğu Jeneratör , 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerine uzun yıllar hizmet verebilecek kaliteli ve müşterilerin bütçelerine uygun maliyetli hizmet sunmaktadır. Bu ilke ile konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve hizmet ağımızla yurt içinde Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon başta olmak üzere Rize ,Artvin ,Giresun ,Ordu, Gümüşhane, Erzurum ,Bayburt ,Erzincan ve çevre illerde , yurt dışında Gürcistan‘ın Batum kentinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ortadoğu Jeneratör satışını yaptığı ürünlerin orijinal yedek parçaları ile bakım onarım hizmetlerini sürdürür. Jeneratör cihazlarının uzun yıllar hizmet verebilmesi için orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Bayiliğini ve teknik servisliğini yürüttüğümüz Ortadoğu jeneratör, Güçbir Jeneratör, Gen Power Jeneratör, Atimax Jeneratör, Katana Jeneratör, Puma Komresör, Dalgakıran Kompresör markaları ile daha güçlü bir destekle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır:

Jeneratör Satış

Ortadoğu Jeneratör olarak bayiliğini yaptığımız kaliteli markalarla müşterilerimizin ihtiyaç analizinden sonra ekiplerimizin belirlediği kapasite ve güçte ürünlerin satışını yapıyoruz.

7/24 Servis

Kesintisiz enerji için kesintisiz hizmet. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet ağımız kapsamında bulunan tüm lokasyonlara anında hizmet vermek için gayret ediyoruz.

Yedek parça

Satışını yaptığımız çözüm ortaklarımız olan markaların ve diğer jeneratör ürünleri için gerekli yedek parçayı stoklarımızdan sağlıyoruz.

Periyodik Bakım

Kesintisiz enerji sağlamak için cihazların düzenli olarak bakımı yapılması gerekir. Anlaşmalı lokasyonlarımıza düzenli olarak periyodik bakım hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Ortadoğu Jeneratör olarak bayiliğini yaptığımız kaliteli markalarla müşterilerimizin ihtiyaç analizinden sonra ekiplerimizin belirlediği kapasite ve güçte ürünlerin satışını yapıyoruz.

Uygun Fiyat

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Hastaneler, kamu kurumları, sitelerden, alışveriş merkezlerine kadar birçok mutlu müşterimiz var. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim referansımızdır.

Projeleriniz için jeneratör fiyatına mı ihtiyacınız var ?

Teklif talep formu için tıklayınız.

7/24 TEKNİK SERVİS

0 532 401 38 51