Biz Kimiz ?

Jeneratör sektöründe sürekli gelişim ve aktif güç anlayışını ilke edinen Ortadoğu Jeneratör sektöründe dizel, benzinli, marin jeneratörler, aydınlatma kuleleri, kompresör ve kompresör yedek parçaları alanlarında müşterilerine çözümler ve özel projeler nezdinde yardımcı olmaktadır. 2008 yılında temelleri atılan şirketimiz akademik eğitimleri ve jeneratör-kompresör sektörlerinde edindiği tecrübeler ışığında yurt içinde Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon başta olmak üzere Rize ,Artvin ,Giresun ,Ordu ,Gümüşhane ,Erzurum ,Bayburt ,Erzincan ve çevre illerde , yurt dışında Gürcistan‘ın Batum kentindeki müşterilerine bakanlıklar, hastaneler, üniversiteler, konsolosluklar, emniyet güçleri, inşaatlar, hesler, oteller, avmler, endüstriyel firmalar, telekomünikasyon sektörleri ve benzeri çalışma kollarında satış, 7/24 servis, yedek parça, periyodik bakım ve sürekli enerji sunmaktadır. Dünya çapında rüştünü ispat etmiş motor ve kompresör markalarının Jeneratör Bayisi ve distribütörlüğünü yürüterek toplumun her kesiminden insanların şartsız en iyi şeylere layık olduğunu varsayarak kaliteli ürün, rasyonel fiyat, maksimum hizmet garantisi sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken ise en ufak bir aksaklığın dahi müşterilerini memnuniyetsiz etmemesi adına ISO9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası ve TSE Kalite Belgelerine uygun hareket etmektedir. Ortadoğu Jeneratör, insana saygı ve üstün çalışma ahlakı ilkeleriyle güne başlayıp gelişimine katkı sunacağı görüş ve önerileri değerlendirerek günü kapamaktadır. Kuruluşundan bugüne gelişimimize katkı sağlayan iş ortaklarımız ve siz değerli müşterilerime teşekkürlerimizi sunarız. Yeni hedeflere ve dahi yeni başarılara ülke olarak ulaşmak ümidiyle…

Misyonumuz

Hitap ettiği coğrafyada üreticisinden son kullanıcısına kaliteli ve sorunsuz ürünleri ile zamanında teslimat, zamanında hizmet anlayışı ile insana saygı, üstün çalışma ahlakı ve erdem ilkelerini kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

İnsana ve kainata saygı ilkesi, güncel teknolojik ürün portföyü, kalifiye kadrosu ile oluşturduğu güvenilir şirket profilinin doğal bir sonucu olarak kapasitesini ve iş hacmini sürekli arttırarak sadece ülke çapında değil global anlamda da lider bir enerji firması olmayı amaçlamaktadır.

Şirket Değerlerimiz

•İnsana ve Kâinat Saygı
•Üstün Çalışma ahlakı
•Müşteri yanlılık
•Empati
•Yenilikçilik
•Ürün Kalitesi
•Güvenirlik
•Paylaşımcılık
•İnsana yatırım

Projeleriniz için jeneratör fiyatına mı ihtiyacınız var ?

Teklif talep formu için tıklayınız.

7/24 TEKNİK SERVİS

0 532 401 38 51