Portatif Jeneratörler

Seyyar olarak iş amaçlı elektrik şebeke hattı bulunmayan alanlarda ya da az enerji ihtiyacı duyan işletmelerde elektrik kesintilerine karşı ihtiyaçların karşılanması için portatif jeneratörler kullanılır. Portatif jeneratörler el tipi kolaylıkla taşınan modeller olabildiği gibi el arabası tipinde tekerlekli modelleri de mevcuttur. Portatif jeneratör daha kullanışlı ve her yere götürülür. Elektrik kesintisi olduğu zaman sizlere uzun süreli enerji sağlar. Kısa süreli durumlarda özellikle kullanılır. kapasitelerine göre belirli bir süre sizlere kesintisiz enerji sağlar. Uzun çalışma sürelerinin ardından mutlaka dinlendirilmesi gereklidir yoksa motoru zarar görür.

Kullanım alanına ve süresine göre çalışma şartları göz önünde bulundurularak personellerimiz size en uygun jeneratörü önerecektir. Uzun yıllar boyunca size hizmet edebilmesi için jeneratörünüzün ekonomik olduğu kadar Ortadoğu Jeneratör kalitesi ile bakım yapılması gerekir. Stoklarımızda benzinli jeneratör, dizel jeneratör , ipli jeneratör veya marşlı jeneratör modelleri bulunmaktadır.

4 zamanlı motor yağı ile çalışır. Portatif jeneratör ile her zaman her yerde güvenli elektrik. Motor yağı dışında kesinlikle başka bir yakıt konulmamalı. Konulan yakıt ise düzenli olarak verilen sürede değişmeli. Eğer jeneratörü 1 aydan fazla kullanmayacaksanız mutlaka yağını boşaltın. Portatif Jeneratör ve Kullanım Özelliği Jeneratör sıcakken kesinlikle yakıt doldurmayınız. Soğutun ve uygun yağı kullanın. Motor çalışınca belirli bir ısınma süresi bulunur. Bu ısınma süresi beklenmeli. Açık havada çalıştırmaya dikkat edin. Kapalı ortamdaysa havalandırın. Ortam kapalı ise sizlere karbon monoksit sızdırır. Kullanım özelliği çok yaygın. Sizleri her zaman kurtaracak bir aygıt. Yeni tasarımlar özellikle modern sunumlarıyla. Özellikle iş yerlerinde olan ve veri kaybetmek istemeyenler için tek çözüm. Bütçenize uygun fiyatlar ve kampanyalı seçenekler. İstediğiniz gibi istediğiniz yere götürme olanağı. Kullanımı kolay olan ürün ile sizler de rahatlığı yaşayın.

Projeleriniz için jeneratör fiyatına mı ihtiyacınız var ?

Teklif talep formu için tıklayınız.

7/24 TEKNİK SERVİS

0 532 401 38 51